BCAS160808A102
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS160808A102TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS160808A102CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS160808A102DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS160808A102
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 50mA 1,5Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
50mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)