BCAS100505B471
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS100505B471TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS100505B471CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS100505B471DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS100505B471
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 300mA 800mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
800mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)