BCAS100505A201
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS100505A201TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS100505A201CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS100505A201DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS100505A201
Descriere
FERRITE BEAD 200 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
200 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 200mA 700mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm
Serie
Valori nominale
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Impedanță la frecvență
200 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)