BCAS100505A182
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS100505A182TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS100505A182CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS100505A182DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS100505A182
Descriere
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Descriere detaliată
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 200mA 2,2Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,2Ohm
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
1.8 kOhms @ 100 MHz