BCAS100505A102
Numărul produsului DigiKey
5262-BCAS100505A102TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCAS100505A102CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCAS100505A102DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAS100505A102
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 100mA 1,6Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Producător
Max Echo
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,6Ohm
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz