ACMS100505A121 RDC09
Numărul produsului DigiKey
5262-ACMS100505A121RDC09TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-ACMS100505A121RDC09CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-ACMS100505A121RDC09DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACMS100505A121 RDC09
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,2A 90mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
90mOhm
Producător
Max Echo
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
1,2A