MS434-10F
Numărul produsului DigiKey
2333-MS434-10F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS434-10F
Descriere
RF SHIELD 1.118"X1.709" SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Cadru 1,118" (28,40mm) X 1,709" (43,40mm) – Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS434-10F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime - Generală
0,130" (3,30mm)
Producător
Masach Tech Ltd.
Lungime - Generală
1,709" (43,40mm)
Serie
Lățime - Generală
1,118" (28,40mm)