MS374-10F
Numărul produsului DigiKey
2333-MS374-10F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS374-10F
Descriere
RF SHIELD 0.941"X1.472" SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Cadru 0,941" (23,90mm) X 1,472" (37,40mm) Fără aerisire Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS374-10F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime - Generală
0,150" (3,80mm)
Producător
Masach Tech Ltd.
Lungime - Generală
1,472" (37,40mm)
Serie
Lățime - Generală
0,941" (23,90mm)