MS209-30F
Numărul produsului DigiKey
2333-MS209-30F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS209-30F
Descriere
20.9X14X2.2MM RF FRAME
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Cadru 0,551" (14,00mm) X 0,823" (20,90mm) – Montare pe suprafață
Categorie
Înălțime - Generală
0,087" (2,20mm)
Producător
Masach Tech Ltd.
Lungime - Generală
0,823" (20,90mm)
Serie
Lățime - Generală
0,551" (14,00mm)