MS207-10F-NS
Numărul produsului DigiKey
2333-MS207-10F-NS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS207-10F-NS
Descriere
RF SHIELD 0.717" X 0.815" SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Cadru 0,717" (18,20mm) X 0,815" (20,70mm) – Aliaj de lipit
Categorie
Înălțime - Generală
0,217" (5,50mm)
Producător
Masach Tech Ltd.
Lungime - Generală
0,815" (20,70mm)
Serie
Lățime - Generală
0,717" (18,20mm)