MS108-10S
Numărul produsului DigiKey
2333-MS108-10S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS108-10S
Descriere
RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Ecranare, 1 bucată 0,291" (7,40mm) X 0,425" (10,80mm) Fără aerisire Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS108-10S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime - Generală
0,079" (2,00mm)
Producător
Masach Tech Ltd.
Lungime - Generală
0,425" (10,80mm)
Serie
Lățime - Generală
0,291" (7,40mm)