ZT028LAFP1R
Numărul produsului DigiKey
458-1450-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZT028LAFP1R
Descriere
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 40mA 3,7kHz 85dB la 20V, 61cm Montare panou Bloc terminal
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 20V, 61cm
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Curent - Alimentare
40mA
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 65°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUL, UL
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Valori nominale
Tip intrare
AC, C.c.
Protecție la infiltrare
NEMA 3R, 4X, 12
Interval de tensiune
20 – 28V
Tip montare
Montare panou
Frecvență
3,7kHz
Terminație
Bloc terminal
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
1,210" diam. (30,74mm)
Mod operare
Impuls, Rapid, Indicator vizual
Înălțime - Montat (Max)
2,234" (56,75mm)