ZA016LDFP1
Numărul produsului DigiKey
458-1179-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZA016LDFP1
Descriere
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 40mA 3,3kHz 85dB la 6V, 61cm Montare panou Bloc terminal
Modele EDA/CAD
ZA016LDFP1 Modele
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 6V, 61cm
Curent - Alimentare
40mA
Temperatură de funcționare
-30°C – 65°C
Interval de tensiune
6 – 16V
Frecvență
3,3kHz
Mărime/Dimensiune
1,210" diam. (30,74mm)
Mod operare
Impuls, Rapid
Înălțime - Montat (Max)
2,234" (56,75mm)