ZA016LDCT
Numărul produsului DigiKey
458-1180-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZA016LDCT
Descriere
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 40mA 3,3kHz 85dB la 6V, 61cm Montare panou Bloc terminal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZA016LDCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 6V, 61cm
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Curent - Alimentare
40mA
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 65°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUL, UL
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Valori nominale
Tip intrare
DC
Protecție la infiltrare
NEMA 3R, 4X, 12
Interval de tensiune
6 – 16V
Tip montare
Montare panou
Frecvență
3,3kHz
Terminație
Bloc terminal
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
1,210" diam. (30,74mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
2,234" (56,75mm)