SCE048MA3CTB
Numărul produsului DigiKey
458-1106-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCE048MA3CTB
Descriere
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 20mA 2,9kHz 75dB la 28V, 61cm Montare panou Bloc terminal
Modele EDA/CAD
SCE048MA3CTB Modele
Nivel presiune acustică (SPL)
75dB la 28V, 61cm
Serie
Curent - Alimentare
20mA
Temperatură de funcționare
-30°C – 65°C
Tip intrare
AC, C.c.
Valori nominale
Interval de tensiune
28 – 48V
Frecvență
2,9kHz
Mărime/Dimensiune
1,687" diam. (42,85mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,511" (38,39mm)