SCE028MA3CTB
Numărul produsului DigiKey
458-1104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCE028MA3CTB
Descriere
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 20mA 2,9kHz 75dB la 16V, 61cm Montare panou Bloc terminal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SCE028MA3CTB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
75dB la 16V, 61cm
Serie
Curent - Alimentare
20mA
Ambalaj
Vrac
Localizare port
Parte superioară
Temperatură de funcționare
-30°C – 65°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
cUL, UL
Tip intrare
AC, C.c.
Valori nominale
Interval de tensiune
16 – 28V
Tip montare
Montare panou
Frecvență
2,9kHz
Terminație
Bloc terminal
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
1,692" diam. (42,98mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
1,511" (38,39mm)