PK-20N38PQ
PK-20N38PQ
PK-20N38PQ
Numărul produsului DigiKey
458-PK-20N38PQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PK-20N38PQ
Descriere
BUZZER PIEZO 12V 23MM TH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 12 V 12mA 3,8kHz 85dB la 12V, 30cm Orificiu străpuns Pini PC
Categorie
Durată
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 12V, 30cm
Serie
Curent - Alimentare
12mA
Ambalaj
Vrac
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
12 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Interval de tensiune
3 – 28V
Terminație
Pini PC
Frecvență
3,8kHz
Mărime/Dimensiune
0,906" diam. (23,00mm)
Tehnologie
Piezo
Înălțime - Montat (Max)
0,717" (18,20mm)