PK-20A35EWQ
Numărul produsului DigiKey
458-1068-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PK-20A35EWQ
Descriere
BUZZER PIEZO 12V 28MM FLANGE
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 12 V 10mA 3,5kHz 95dB la 12V, 30cm Montare panou, Flanșă Conductori de sârmă
Categorie
Durată
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
95dB la 12V, 30cm
Serie
Curent - Alimentare
10mA
Ambalaj
Vrac
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
12 V
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Interval de tensiune
3 – 24V
Terminație
Conductori de sârmă
Frecvență
3,5kHz
Mărime/Dimensiune
1,102" diam. (28,00mm)
Tehnologie
Piezo
Înălțime - Montat (Max)
0,992" (25,20mm)