PK-20A35EW-24VQ
PK-20A35EW-24VQ
PK-20A35EW-24VQ
Numărul produsului DigiKey
458-1344-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PK-20A35EW-24VQ
Descriere
BUZZER PIEZO 24V 28MM FLANGE
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 24 V 20mA 3,5kHz 95dB la 24V, 30cm Montare panou, Flanșă Conductori de sârmă
Categorie
Durată
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
95dB la 24V, 30cm
Serie
Curent - Alimentare
20mA
Ambalaj
Vrac
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
24 V
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Interval de tensiune
12 – 28V
Terminație
Conductori de sârmă
Frecvență
3,5kHz
Mărime/Dimensiune
1,102" diam. (28,00mm)
Tehnologie
Piezo
Înălțime - Montat (Max)
0,992" (25,20mm)