PB-12N23P-03Q
PB-12N23P-03Q
PB-12N23P-03Q
Numărul produsului DigiKey
458-1063-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PB-12N23P-03Q
Descriere
BUZZER MAGNETIC 3V 12MM TH
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Magnetic 3 V 30mA 2,3kHz 85dB la 3V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PB-12N23P-03Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 3V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
30mA
Ambalaj
Tub
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Poate fi spălat
Tensiune - Nominală
3 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Interval de tensiune
2 – 5V
Terminație
Pini PC
Frecvență
2,3kHz
Mărime/Dimensiune
0,472" diam. (12,00mm)
Tehnologie
Magnetic
Înălțime - Montat (Max)
0,402" (10,20mm)