FL1P-16NJ-1-G24V
Numărul produsului DigiKey
458-1944-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FL1P-16NJ-1-G24V
Descriere
LED PNL IND GREEN 15.80MM SLDR
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde – 60° 24V 20mA Papuc lipit
Dimensiuni decupare panou
0,63" (16,00mm)
Serie
Dimensiune lentilă
15,80mm diam.
Valoare nominală în milicandele
8000 – 10000mcd
Culoare lampă
Verde
Unghi de vizualizare
60°
Culoare lentilă
Verde
Stil terminație
Papuc lipit
Transparență lentilă
Protecție la infiltrare
IP50
Valori nominale
c.a./c.c.
Caracteristici
Tensiune
24V
Număr produs de bază
Curent
20mA