FL1M-12FW-1-Y24V
Numărul produsului DigiKey
458-1660-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FL1M-12FW-1-Y24V
Descriere
LED PNL IND YELLOW 14.30MM LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Galben – 150° 24V 20mA Conductori de sârmă 7,3" (185,42mm)
Categorie
Curent
20mA
Producător
Mallory Sonalert Products Inc.
Formă decupare panou
Rotund
Serie
Dimensiuni decupare panou
0,47" (12,00mm)
Ambalaj
Vrac
Dimensiune lentilă
14,30mm diam.
Stare piesă
Activ
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Tip
Led
Valoare nominală în milicandele
1000 – 1500mcd
Culoare lampă
Galben
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Galben
Unghi de vizualizare
150°
Transparență lentilă
Stil terminație
Conductori de sârmă 7,3" (185,42mm)
Valori nominale
c.a./c.c.
Protecție la infiltrare
IP65
Tensiune
24V