EBH27001-10 REV.B
Numărul produsului DigiKey
4573-EBH27001-10REV.B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EBH27001-10 REV.B
Descriere
AL HEAT SINK 27X27X10MM WITH EXT
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Radiator BGA Aliaj de aluminiu – Montare în partea superioară
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
1,063" (27,00mm)
Prod.
Lățime
1,063" (27,00mm)
Serie
Diametru
Ambalaj
Tavă
Înălțime aripioară
0,276" (7,00mm)