MASW-008543-TR3000
Numărul produsului DigiKey
1465-1363-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1465-1363-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1465-1363-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MASW-008543-TR3000
Descriere
IC RF SWITCH SPDT 4GHZ 8MSOP
Referință client
Descriere detaliată
CI comutator RF De uz universal SPDT 4 GHz 50Ohm 8-MSOP-EP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență de testare
2GHz
Producător
MACOM Technology Solutions
P1dB
25dBm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
IIP3
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip RF
De uz universal
Impedanță
50Ohm
Topologie
Absorbant
Tensiune - Alimentare
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Interval de frecvență
10MHz – 4GHz
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime) plăcuță expusă