MA4PK2004
Numărul produsului DigiKey
1465-MA4PK2004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MA4PK2004
Descriere
RF DIODE PIN 2000V 37.5W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă RF PIN – Unic 2000V 25 A 37.5 W –
Categorie
Capacitanță la Vr, F
3,2pF la 100V, 1MHz
Producător
MACOM Technology Solutions
Rezistență la If, F
200mOhm la 500mA, 4MHz
Serie
Disipare putere (Max)
37.5 W
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TA)
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1075
Tip diodă
PIN – Unic
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Inversare maximă (Max)
2000V
Număr produs de bază
Curent - Max
25 A