CGH40120F
Numărul produsului DigiKey
1465-CGH40120F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CGH40120F
Descriere
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Mosfet RF 28 V 1 A 0Hz – 4GHz 19dB 120W 440193
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
28A
Producător
MACOM Technology Solutions
Valoare zgomot
Serie
Curent - Test
1 A
Ambalaj
Tavă
Putere - Ieșire
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Nominală
84 V
Tehnologie
HEMT
Pachet/cutie
440193
Frecvență
0Hz – 4GHz
Pachet dispozitiv furnizor
440193
Amplificare
19dB
Număr produs de bază
Tensiune - Test
28 V