LXML-PWC1-0120
Numărul produsului DigiKey
1416-1040-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1416-1040-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1416-1040-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LXML-PWC1-0120
Descriere
LED LUXEON CL WHITE 10000K 3SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Iluminare cu leduri LUXEON Rebel General Purpose White Alb, Răcire 4500K – 10000K 3V 350mA 120° 1812 (4532 metric)
Categorie
Lumeni/wați la curent - Test
118lm/W
Prod.
CRI (Indice de randare culori)
70 (tipic)
Serie
Curent - Max
1A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
120°
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Culoare
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
CCT (K)
4500K – 10000K
Pachet dispozitiv furnizor
Flux la 85°C, Curent - Test
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,120" l (4,49mm x 3,05mm)
Flux la 25°C, Curent - Test
124lm (tipic)
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Curent - Test
350mA
Rezistența termică a pachetului
10°C/W
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3V