SML-LX12012MWC-WB3
Numărul produsului DigiKey
67-2174-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-LX12012MWC-WB3
Descriere
LED COB TITANBRITE WHT LNR STRP
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Producător
Lumex Opto/Components Inc.
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V
Serie
Lumeni/wați la curent - Test
63lm/W
Ambalaj
Tavă
Curent - Max
700mA
Stare piesă
Inactual
CRI (Indice de randare culori)
Tip
Cip montat pe placă (COB)
Unghi de vizualizare
170°
Culoare
Alb, Cald
Caracteristici
CCT (K)
3500K
Mărime/Dimensiune
120,00mm L x 12,00mm l
Lungime de undă
Înălțime
2,80mm
Configurație
Bandă liniară ușoară
Suprafață emițătoare de lumină (LES)
Flux la curent/temperatură - Test
240lm (tipic)
Tip lentilă
Plat
Curent - Test
320mA