SRP1-CEDZH-050NC-N
Numărul produsului DigiKey
5666-SRP1-CEDZH-050NC-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1-CEDZH-050NC-N
Descriere
SSR HP ECO, 1X50A/660VAC ZC, DC
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 660 V
Prod.
Curent de sarcină
50 A
Serie
Rezistență stare deschisă (Max)
7.5 mOhms
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Agenție de aprobare
CE, cURus, UKCA, VDE
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.