VLR175LF
Numărul produsului DigiKey
VLR175LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VLR175LF
Descriere
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 12V 1.75 A Ih Definit de utilizat Curea
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
17 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
62 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Definit de utilizat
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Curea
Tensiune - Max
12V
Mărime/Dimensiune
1,201" L x 0,122" l (30,50mm x 3,10mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.75 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
4.2 A
Grosime (Max)
0,032" (0,80mm)
Curent - Max
100 A