V511BA60
Numărul produsului DigiKey
F4096-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V511BA60
Descriere
VARISTOR 820V 70KA ENCASED DISC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
820 V 70 kA Varistor 1 Circuit Cu montare pe carcasă Disc în carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
V511BA60 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
902 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
70 kA
Serie
Energie
1800J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
5000 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
510 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
675 V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune varistor (Min)
738 V
Pachet/cutie
Disc în carcasă
Tensiune varistor (tipică)
820 V