V36ZA80P
Numărul produsului DigiKey
F3082-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V36ZA80P
Descriere
VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
36 V 2 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 20mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
39.6 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
2 kA
Serie
Energie
160J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
12000 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
23 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
28 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
32.4 V
Pachet/cutie
Disc 20mm
Tensiune varistor (tipică)
36 V