V3.5MLA0805NH | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | V3.5MLA0805NH |
Descriere | VARISTOR 5.35V 120A 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 5.35 V 120 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Supratensiune 120 A |
Producător Littelfuse Inc. | Energie 0,3J |
Serie | Număr de circuite 1 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 1760 pF @ 1 MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TA) |
Volți c.a. maxim 2.5 V | Grad – |
Volți c.c. maxim 3.5 V | Calificare – |
Tensiune varistor (Min) 3.7 V | Tip montare Montare pe suprafață, MLCV |
Tensiune varistor (tipică) 5.35 V | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Tensiune varistor (Max) 7 V |