V26MLA0603NT
Numărul produsului DigiKey
18-V26MLA0603NTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-V26MLA0603NTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-V26MLA0603NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V26MLA0603NT
Descriere
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
34.5 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Capacitanță la frecvență
110 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
20 V
Grad
Volți c.c. maxim
26 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
31 V
Tensiune varistor (tipică)
34.5 V
Tensiune varistor (Max)
38 V