V18MLA0402NR
Numărul produsului DigiKey
F2263TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2263CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2263DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V18MLA0402NR
Descriere
VARISTOR 25V 20A 0402
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 V 20 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0402 (1005 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
20 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
0,05J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
40 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Volți c.c. maxim
18 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
22 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
25 V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tensiune varistor (Max)
28 V