V14E14AUTO
Numărul produsului DigiKey
F6389-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V14E14AUTO
Descriere
VARISTOR 22V 3KA DISC 14MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 V 3 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 14mm
Categorie
Curent - Supratensiune
3 kA
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
10J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
10200 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
16 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
19.8 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
22 V
Pachet/cutie
Disc 14mm
Tensiune varistor (Max)
24.2 V