V12MLA0805LNH
Numărul produsului DigiKey
F3816TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3816CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3816DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V12MLA0805LNH
Descriere
VARISTOR 16.25V 40A 0805
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16.25 V 40 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0805 (2012 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
40 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
0,1J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
410 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
9 V
Grad
Volți c.c. maxim
12 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
14 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
16.25 V
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tensiune varistor (Max)
18.5 V