V120MLA1210NH
Numărul produsului DigiKey
F3831TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3831CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3831DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V120MLA1210NH
Descriere
VARISTOR 150V 125A 1210
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 V 125 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
V120MLA1210NH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune
125 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
2J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
80 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
107 V
Grad
Volți c.c. maxim
120 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
135 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
150 V
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Tensiune varistor (Max)
165 V