V10E300P
Numărul produsului DigiKey
F5347-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V10E300P
Descriere
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
V10E300P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
517 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
3.5 kA
Serie
Energie
60J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
180 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
300 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
385 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
423 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (tipică)
470 V