V07E250PL2T
Numărul produsului DigiKey
18-V07E250PL2TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-V07E250PL2TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
V07E250PL2T
Descriere
VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 V 1.75 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
429 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
1.75 kA
Serie
Energie
25J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
90 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
250 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
320 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
351 V
Pachet/cutie
Disc 7mm
Tensiune varistor (tipică)
390 V