V05X150E
Numărul produsului DigiKey
18-V05X150E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V05X150E
Descriere
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
240 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
264 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Serie
Energie
11J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
110 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
150 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
200 V
Caracteristici
Tensiune varistor (Min)
216 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
240 V
Pachet/cutie
Disc 7mm