TPSMB75A-VR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 5.379
Fișă de date
121V Clemă 5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
TPSMB-L Automotive TVS Diode Series
TPSMB75A-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB75A-VR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB75A-VR
Descriere
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AA
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
75V
Tensiune - Străpungere (Min)
83,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
121V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A