TPSMB600CA-A
Numărul produsului DigiKey
F11765TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11765CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11765DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB600CA-A
Descriere
TVS DIODE 511VWM 828VC DO214AA
Descriere detaliată
828V Clemă 800mA Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
511V
Tensiune - Străpungere (Min)
570V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
828V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
800mA