TPSMB28CA-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB28CA-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB28CA-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB28CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB28CA-VR
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Descriere detaliată
45,4V Clemă 13,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,3A