TPSMB26CA-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB26CA-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB26CA-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB26CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB26CA-VR
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Descriere detaliată
42,1V Clemă 14,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14,3A