TPSMB24A-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB24A-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB24A-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB24A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB24A-VR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,5A