TPSMB22CA-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB22CA-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB22CA-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB22CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB22CA-VR
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Descriere detaliată
35,5V Clemă 16,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,9A