TPSMB18A-VR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPSMB18A-VR |
Descriere | TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 29,2V Clemă 20,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 600W |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -65°C – 175°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 18V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 20V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 29,2V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 20,6A |