TPSMB1805CA
Numărul produsului DigiKey
18-TPSMB1805CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-TPSMB1805CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-TPSMB1805CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB1805CA
Descriere
TVS 600W ASYM DO214AA AEQ101 T&R
Descriere detaliată
29,2V Clemă 20,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,6A