TPSMB16A-VR
Numărul produsului DigiKey
18-TPSMB16A-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-TPSMB16A-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-TPSMB16A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB16A-VR
Descriere
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
Descriere detaliată
26V Clemă 23,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
16V
Tensiune - Străpungere (Min)
17,8V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
26V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
23,1A